Czym jest medytacja?

Medytacja buddyjska to precyzyjna metoda pracy z umysłem. Umożliwia bezpośrednie doświadczanie zjawisk jako swobodnej gry przestrzeni, której wyrażeniem się jesteśmy również my sami. Medytacja równoważy umysł i uniezależnia go od zmieniających się nieustannie warunków. Powoduje, że przeszkadzające uczucia, takie jak niechęć, przywiązanie i pomieszanie, przekształcają się w odpowiadające im mądrości.

Medytacje Diamentowej Drogi posługują się językiem symboli i działają na zasadzie identyfikacji z formami buddów, które reprezentują doskonałe właściwości umysłu. Regularna praktyka sprawia, że w coraz większym stopniu wszystko, co się wydarza, jest przeżywane jako świeże i interesujące, a działanie dla dobra innych staje się naturalne i spontaniczne.

Źródło: buddyzm.pl


Spotkania medytacyjne

Zapraszamy na wspólną Medytację XVI Karmapy we wtorki i piątki o godz. 19:15

Wprowadzenie dla nowych osób odbywa się w piątki o godz. 18:45

Ze względu na sytuację związaną z koronawizrusem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny! Przypominamy również, że w ośrodku obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni przed wejściem!

 

Medytacja XVI Karmapy
wtorek - godz. 19:15
piątek - godz. 19:15

strzalkamedytacja Wprowadzenie dla nowych osób
piątek - godz. 18:45

Ze względu na sytuację związaną
z koronawizrusem, prosimy
o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Przypominamy również, że w ośrodku obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni przed wejściem.


więcej

ul. Żeromskiego 77A/9
26-600 Radom


tel: 530 906 300 (Michał)
tel: 501 179 329 (Gosia)


więcej

KURS MEDYTACYJNY Z TADEUSZEM UCHTO

27-28.11.2021

 

więcej